Zakończenie Alpha w Białymstoku oraz propozycja na wakacje
Za nami kolejne niezwykłe miesiące pełne głębokich rozmów, zadawania trudnych pytań i odkrywania wiary na nowo. Dobiegła końca kolejna edycja Kursów Alpha w Białymstoku. Był to czas budowania relacji – zarówno tych międzyludzkich, jak i tej najważniejszej, z Bogiem. Przy wspólnym stole, w atmosferze otwartości i szacunku, dziesiątki osób mogły dzielić się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami.
Czas podziękowań: Świętujmy razem jesienią!









