Dla młodzieży

✩ Co to jest kurs Alpha?

Alpha to cykl 11 spotkań na temat wiary chrześcijańskiej, podczas których możemy poznać odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Młodzieżową odsłonę tego kursu prowadzą, jak wskazuje nazwa, osoby młode dla innych osób młodych.

W związku z tym... mówimy stanowcze NIE pouczaniu i zamulaniu! Możesz za to oczekiwać świetnej atmosfery przy jedzeniu, suchych żartach, a wszystko to wśród radosnych i otwartych ludzi. Ponadto, uczestnictwo w kursie jest całkowicie BEZPŁATNE. 

✩ Dla kogo jest Alpha?

Alpha jest tak naprawdę dla każdego ciekawskiego. Zaczynając od osób NIEwierzących, a kończąc na tych, które chciałyby zobaczyć wiarę z innej perspektywy, odnowić ją - doświadczyć żywego Boga. Akceptujemy każdego. Przyjdź i przekonaj się sam. 

✩ O czym mówimy?

Rozpatrujemy takie kwestie jak na przykład to, czy Bóg w ogóle istnieje, co dzieje się po śmierci, ale przede wszystkim stawiamy sobie za cel, by spróbować odpowiedzieć na pytanie: CZY JEST W ŻYCIU COŚ WIĘCEJ?


XXXVI edycja Młodzieżowego Kursu Alpha przy Parafii pw. św. Rocha w Białymstoku:

Początek (Uroczysta kolacja): 20 lutego 2024 r. (wtorek)
Termin: wtorek, godz. 18:15,
Miejsce: sala Św. Kazimierza, (ul. Ks. A. Abramowicza 1),
Opiekun duchowy: ks. Łukasz Ruminowicz,
Lider: Ola Popławska (e-mail: mlodziezowaalfa@gmail.combialystok@alphapolska.org),
Zapisy: LINK.

Warunkiem uczestnictwa w Alpha dla młodzieży jest przyniesienie na 1 spotkanie wypełnionej zgody na uczestnictwo podpisanej przez opiekuna.

Zachęcamy do obejrzenia stron na Facebooku: