Weekend Alpha w Białymstoku

  • Posted on: 14 August 2020
  • By: s.czuprynski

W związku z pandemią w Polsce, która wprowadziła ograniczenia w prowadzeniu Alpha, kursy, które rozpoczęły się w roku 2020 musiały zostać zawieszone. 

Jednak XXVII edycja Alpha przy parafii NMP Matki Kościoła w Białymstoku została restartowana w formie online. Uczestnicy po Świętach Wielkanocnych zaczęli spotykać się na łączach internetowych, aby rozmawiać o Bogu, o wierze i o swoich wątpliwościach dotyczących wiary. 

Nadszedł czas, aby uczestnicy XXVII edycji Alpha mogli uczesniczyć w weekendzie Alpha. Odbędzie się on w dn. 5-6 września 2020 r. na terenie Parafii NMP Matki Kościoła. Uczestnictwo w weekendzie będą miały osoby, które uczestniczyły w kursie również on-line.

W sobotę weekend zacznie się o godz. 10:00 Eucharystią w dalnym kościele. W programie zostały ujęte spotkanie w małej grupie, wykłady, modlitwy oraz dłuższa przerwa na możliwość zjedzenia obiadu. Planowane zakończenie: 19:45. W niedzielę początek to Msza w górnej świątyni o 8:30. Zakończenie weekendu przewidujemy na 14:00. 

Wszelkie informacje dotyczące weekednu możecie uzyskać od swoich animatorów w małych grupach.

Zachęcamy do wzięcia udziału.