Weekend Alpha

  • Posted on: 21 May 2019
  • By: s.czuprynski

W dniach 25 - 26 maja 2019 r. odbędzie się weekend Alpha dla osób dorosłych parafii pw. św. Rocha, pw NMP Matki Kościoła, pw. św. Faustyny, pw. św. Kazimierza Królewicza w Białymstoku.

sobotę 25 maja 2019 r. zaczynamy Mszą św. w dolnym kościele o godz. 10:00 - wejście od sali Duszpasterstwa Akademickiego. Nie będzie możliwości skorzystania z  sakramentu pokuty i pojednania ani przed ani w trakcie Mszy świętej. Po Eucharystii przechodzimy do Zespołu Szkół Katolickich przy ul. Transportowej 2.

W szkole będzie otwarte stoisko, na ktorym będzie można zakupić dobre książki , płyty lub też gadżety chrześcijańskie. Niestety nie ma możliwości zapłacenia kartą płatniczą.

W sobotę weekend kończy się o 20:30.

niedzielę 26 maja 2019 r. zaczynamy Mszą św. w górnej świątyni o godz. 8:30. Po Eucharystii przechodzimy do Zespołu Szkół Katolickich przy ul. Transportowej 2. Weekend Alpha powinien się zakończyć ok. godz. 14:30. 

W sobotę będzie zapewniony obiad i kolacja. Natomiast w niedzielę po wykładzie kanapki. Śniadanie jemy we własnym zakresie.

Co wziąć na weekend Alpha?
1. Miękkie, wygodne obuwie (kapcie, tenisówki) do chodzenia po szkole.
2. Pismo Św. W ramach małej grupki będzie analizowany fragment z Nowego Testamentu.
3. Notatnik i długopis.
4. Resztę pieniędzy, jeśli ktoś wpłacił samą zaliczkę. Zaliczka: 20 zł. Całkowity koszt 40 zł.
5. Opcjonalnie: coś słodkiego na wspólny stół.