Weekend Alpha dla dorosłych

  • Posted on: 21 February 2019
  • By: s.czuprynski

W dniach 23 - 24 lutego 2019 r. odbędzie się weekend Alpha dla osób dorosłych.

W sobotę 23 lutego 2019 r. zaczynamy Mszą św. w dolnym kościele o godz. 10:00 - wejście od sali Duszpasterstwa Akademickiego. Już od 9:30 w tym samym miejscu będzie można przystąpić do sakramentu pokuty i pojednania. Po Eucharystii przechodzimy do Zespołu Szkół Katolickich przy ul. Transportowej 2. W sobotę weekend kończy się o 20:30.

W niedzielę 24 lutego 2019 r. zaczynamy Mszą św. w górnej świątyni o godz. 8:30. Po Eucharystii przechodzimy do Zespołu Szkół Katolickich przy ul. Transportowej 2. Weekend Alpha powinien się zakończyć ok. godz. 14:30. 

W sobotę będzie zapewniony obiad i kolacja. Natomiast w niedzielę po wykładzie kanapki. Śniadanie jemy we własnym zakresie.

Co wziąć na weekend Alpha?

1. Coś ciepłego do kościoła. 
2. Miękkie, wygodne obuwie (kapcie, tenisówki) do chodzenia po szkole.
3. Pismo Św. W ramach małej grupki będzie analizowany fragment z Nowego Testamentu.
4. Notatnik i długopis.
5. Resztę pieniędzy, jeśli ktoś wpłacił samą zaliczkę. Zaliczka: 20 zł. Całkowity koszt 40 zł.
6. Opcjonalnie: coś słodkiego na wspólny stół.

W sobotę będzie możliwość zakupienia na stoisku dobrych książek , płyt, gadżetów chrześcijańskich. Niestety nie ma możliwości zapłacenia kartą płatniczą.

W niedzielę ponadto będzie można wrzucić do puszki dowolny datek na szkołę. Aby obniżyć koszt uczestnictwa w weekendzie Alpha Zespół Szkół Katolickich zrezygnował z pobierania opłaty od uczestników.